Marka SOLHERBS to nowa innowacyjna idea mająca na celu dostarczyć suplementy diety oparte na czystości formy.

Nasze suplementy to wyłącznie naturalne składniki bez wypełniaczy, konserwantów, barwników, aromatów i cukru. W naszych suplementach nie ma celulozy mikrokrystalicznej, stearynianu magnezu, czy dwutlenku krzemu – zawartych w składzie innych konkurencyjnych produktów.

Zaletą naszych suplementów jest pullulanowa kapsułka, której zastosowanie pozwala wyeliminować zbędne wypełniacze, a jej naturalne pochodzenie sprawia że jest ona odpowiednia dla wegan i wegetarian. Zawarty w suplementach diety SOLHERBS kompleks inuWex® wspiera wchłanianie składników aktywnych i wraz z pullulanową kapsułką stanowi dodatkową porcję błonnika – tak ważną dla prawidłowej kondycji naszego przewodu pokarmowego.

Suplementy SOLHERBS powstają w ściśle kontrolowanych warunkach produkcji, więc wybierając nasze suplementy masz pewność, że deklarowany na etykiecie skład faktycznie znajduje się w każdej kapsułce.

Zwracając uwagę na aspekty wpływu surowców i produktów na środowisko, suplementy diety SOLHERBS oferowane są wyłącznie w ekologicznych, przyjaznych dla środowiska opakowaniach opartych na szkle, aluminium i papierze pochodzącym z recyklingu.

Poznaj naturalne suplementy diety SOLHERBS i dowiedz się więcej o witaminach, mikroelementach i probiotykach SOLHERBS!