Suplementy SOLHERBS na stres \ bezsenność

Suplementy SOLHERBS na stres, zmęczenie i bezsenność to naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników, aromatów. W przyjaznym dla środowiska opakowaniu złożonym ze szkła, aluminium i papieru pochodzącym z recyklingu.

Stres dotyczy niemal każdego z nas. Może być związany z presją zawodową, życiem codziennym, czy problemami zdrowotnymi lub rodzinnymi. Długotrwały stres może wywołać poważne skutki w naszym organizmie. Może prowadzić do zmęczenia, bólów głowy, rozstroju żołądka, codziennej nerwowości oraz drażliwości czy gniewu. Może być on również przyczyną bezsenności.

Aby zredukować wpływ stresu na nasz organizm, zmniejszyć uczucie zmęczenia i senności  oraz ukoić nerwy warto pamiętać o regularnych ćwiczeniach, wysypianiu się i odpowiednim odżywianiu. Warto również wspomóc organizm poprzez odpowiednią suplementację.
Do swojej diety warto włączyć witaminy z grupy B (Witamina B6, niacyna) oraz magnez. Uzupełnienie niedoboru magnezu może okazać się cenne w walce o poprawę jakości snu i ukojenie nerwów.

Wybierając suplementy SOLHERBS dbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko!

Naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów

Kapsułka z pullulanu

Odpowiednie dla wegan i wegetarian

Kompleks inuWex® ułatwiający przyswajanie składników aktywnych

Ekologiczne opakowanie przyjazne dla środowiska

Aktywne filtry