Suplementy SOLHERBS na włosy, skórę i paznokcie

Ładne włosy, skóra i paznokcie to efekt nie tylko wielu zabiegów i pielęgnacji. O kondycję włosów, skóry i paznokci warto również zadbać od wewnątrz. Przy mało zróżnicowanej diecie, przyjmowaniu używek, alergiach i nietolerancjach pokarmowych warto wspomóc organizm odpowiednią suplementacją. Nieodpowiednia dieta może powodować łamanie i rozdwojenie paznokci, łamliwość oraz przesuszenie włosów i skóry. Korzystny wpływ na włosy i paznokcie wykazują: witamina B, witamina C i witamina E, a także takie pierwiastki jak cynk, krzem i selen.

Witamina B3 (inaczej niacyna lub witamina PP) zapewnia dobrą kondycję włosów oraz poprawia ukrwienie skóry - co zapewnia jej ładny koloryt, natomiast kwas foliowy (inaczej witamina B9) regeneruje komórki skóry oraz przyspiesza wzrost paznokci.

Witamina C wspomaga odbudowę włosów, skóry i paznokci, uelastycznia naczynia krwionośne, pomaga w wytwarzaniu kolagenu oraz działa odmładzająco. Zapobiega pękaniu naczynek krwionośnych i powstawaniu pajączków. Ponadto witamina C łagodzi zmarszczki i blizny, a o jej niedoborze świadczą rozdwojone i łamliwe włosy. Witamina D korzystnie wpływa na wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Witamina K natomiast poprawia wygląd skóry naczynkowej, redukuje zaczerwienienie i widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych .

Magnez wzmacnia włosy i sprawia, że są one elastyczne i zapobiega łamaniu się paznokci. Cynk odpowiada za jędrność i koloryt skóry, zapobiega kruchości oraz łamliwości włosów i paznokci i jest wykorzystywany przy problemach z trądzikiem. Selen natomiast chroni komórki przed działaniem wolnych rodników dzięki czemu opóźnia procesy starzenia.

Suplementy diety SOLHERBS to wyłącznie naturalny skład pozbawiony wypełniaczy, konserwantów i aromatów. Nasze suplementy na włosy, skórę i paznokcie oferowane są w przyjaznym dla środowiska opakowaniu złożonym ze szkła, aluminium i papieru pochodzącym z recyklingu.

Wybierając suplementy diety SOLHERBS dbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko!

Naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów

Kapsułka z pullulanu

Odpowiednie dla wegan i wegetarian

Kompleks inuWex® ułatwiający przyswajanie składników aktywnych

Ekologiczne opakowanie przyjazne dla środowiska

Aktywne filtry