• Nowy

Coenzyme Q10 SOLHERBS

52,90 zł
Brutto

Nowość w ofercie!

Produkt zawiera 100 mg koenzymu Q10 w 1 kapsułce w połączeniu z kompleksem inuWex - wyjątkowe połączenie składników: ekstraktu roślinnego z centurii pospolitej oraz błonnika w postaci inuliny z cykorii.

Czysty skład bez wypełniaczy, barwników, aromatów i konserwantów.

Naturalny skład i eko opakowanie!

Ilość

 

Gwarancja bezpiecznego zakupu

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

 

Dostawa już od 11,95 zł

 

Darmowa dostawa od 199,95 zł

Naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów

Kapsułka z pullulanu

Odpowiednie dla wegan i wegetarian

Kompleks inuWex® ułatwiający przyswajanie składników aktywnych

Ekologiczne opakowanie przyjazne dla środowiska

Dlaczego warto wybrać Coenzyme Q10 SOLHERBS?

  • czysty skład - brak wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów (clean label)
  • forma kapsułki - brak stearynianu magnezu, celulozy mikrokrystalicznej czy dwutlenku krzemu używanych powszechnie w tabletkach
  • kapsułka z pullulanu - odpowiednia dla wegan i wegetarian
  • kompleks inuWex® - unikalne połączenie ekstraktu z centurii pospolitej i błonnika w postaci inuliny z cykorii
  • składniki najwyższej jakości pochodzące od renomowanych producentów
  • przyjazne dla środowiska opakowanie - oparte na szkle, aluminium i papierze pochodzącym z recyklingu bez tworzyw sztucznych
  • polski producent
  • własny zakład produkcyjny - produkcja zgodna z ISO, HACCP, GHP i GMP

Czym jest koenzym Q10

Koenzym Q10 SOLHERBS to wyłącznie 100 mg koenzymu Q10 w każdej kapsułce bez dodatkowych wypełniaczy, konserwantów, barwników czy aromatów. Koenzym Q10 pochodzący z procesu fermentacji - odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Koenzym Q10 to inaczej ubichinon - jest organicznym związek chemiczny z grupy chinonów (określany jest jako substancja witaminopodobna), występujący w mitochondriach komórek roślinnych i zwierzęcych. U ludzi jego największe stężenie utrzymuje się w sercu, wątrobie, trzustce i nerkach. Jest on odpowiedzialny za przenoszenie elektronów w łańcuchu oddechowym. Jego główną właściwością jest zapewnienie odpowiedniego wytwarzania energii w mitochondrium każdej komórki.

Koenzym Q10 jest substancją chętnie wykorzystywaną w kosmetykach, których zadaniem jest niwelowanie oznak starzenia i pozytywny wpływ na wygląd i kondycję skóry. Zainteresowanie to wynika z efektu antyoksydacyjnego (niwelowanie negatywnego wpływem wolnych rodników, odpowiedzialnych m.in. za procesy starzenia).

Jest substancją endogenną - a więc wytwarzaną przez sam organizm, lecz podobnie jak w przypadku kwasu hialuronowego, produkcja koenzymu Q10 w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem.

Coenzyme Q10 SOLHERBS - szczegóły produktu

Skład: Inulina z cykorii, koenzym Q10 (ubichinon) pullulan (kapsułka), ekstrakt z ziela centurii pospolitej (Centaurium erythraea)

Składniki 1 kapsułka RWS*
Koenzym Q10 100 mg -
Inulina z cykorii 150 mg -
Ekstrakt z ziela centurii pospolitej 1 mg -

* RWS - referencyjna wartość spożycia

Sprawdź również: kolagen do picia w saszetkach, biotynę oraz kwas hialuronowy

Ilość w opakowaniu:
60 kapsułek
Zalecane spożycie:
1 kapsułka 1 raz dziennie
Składniki:
Inulina z cykorii, koenzym Q10 (ubichinon) pullulan (kapsułka), ekstrakt z ziela centurii pospolitej (Centaurium erythraea)
Ostrzeżenia:
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety. Należy stosować zróżnicowaną i zbilansowaną dietę oraz prowadzić zdrowy tryb życia
Warunki przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.
Porady:
Koenzym Q10 jest dobrze rozpuszczalny w tłuszczach, dlatego przyjmuj go wraz z posiłkiem