SOLHERBS - naturalne suplementy diety w eko opakowaniu

SOLHERBS to idea wywodząca się z połączenia słów: słońce i zioła. W ramach naszej idei dążymy do  zaspokojenia potrzeb odżywczych i zdrowotnych Człowieka w oparciu o czystość formy i naturalny wzrost poziomu zdrowia. 

Ostatnie lata to odwrócenie cywilizacyjnego trendu fast, robienia wszystkiego w biegu, często bez  zwracania uwagi na rzeczywiste konsekwencje takiego podejścia. Ostanie lata to powrót Człowieka  do początku, do Natury,  zwracanie uwagi na aspekty wpływu  surowców i produktów nienaturalnych na nasze środowisko i zdrowie. Coraz silniejsze akcenty kierowane są na ekologię w procesach tworzenia żywności, jej pakowania oraz transportu.

SOLHERBS postanowił działać w zgodzie z Naturą i dla Natury, w  myśl zasady, że Natura to Człowiek. Nasza firma tworzy swoją historię, jako rodzinne  przedsiębiorstwo począwszy od 1989 roku.

W 2016 roku nawiązaliśmy współpracę z Polskim Instytutem Farmaceutycznym Avvlo, dzięki  któremu otwarte zostały prace patentowe związane z suplementami diety dla  zdrowia Człowieka, wegańskimi w pełni naturalnymi kapsułkami dla przemysłu spożywczego i  farmaceutycznego oraz opakowaniami wykonywanymi z naturalnych surowców.

Transparentność

Jesteśmy firmą rodzinną, funkcjonujemy jako spółka jawna, występujemy pod swoimi nazwiskami biorąc odpowiedzialność za każdy detal naszej działalności.

Odpowiedzialność

Posiadamy własny zakład i kontrolujemy poszczególne procesy produkcyjne zgodnie z systemem HACCP - System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

Wiarygodność

W biznesie działamy od 30 lat. W tym czasie zostaliśmy docenieni otrzymując liczne nagrody i wyróżnienia.

Rozwój

Każdy dzień traktujemy, jako szansę na ulepszenie swojej działalności, jesteśmy w procesie ciągłego doskonalenia i uczestniczymy w licznych szkoleniach.

Suplementy SOLHERBS powstają we własnym zakładzie produkcyjnym w ściśle kontrolowanych warunkach produkcji, obejmujących czystość stanowisk, odpowiednie środki ochrony, a także określone wartości temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Nasze witaminy, mikroelementy, probiotyki i ekstrakty powstają w zgodzie z HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) , GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną) i GHP (Dobrą Praktyką Higieniczną).

Wybierając suplementy diety SOLHERBS masz pewność, że deklarowany na etykiecie skład faktycznie znajduje się w każdej kapsułce.

Jakość - jest sumą naszych wartości.

Transparentność, Odpowiedzialność, Wiarygodność i Rozwój determinują powstawanie czegoś wyjątkowego - naszych produktów.  Oferujemy witaminy, mikroelementy, probiotyki i ekstrakty prawdziwe, bezpieczne i skuteczne. Każdy detal, składnik wynika z jakości, nie z ceny, nie z drogi na skróty.

SOLHERBS wykorzystując swoje 30- letnie doświadczenia ma przyjemność przedstawić Państwu całą linię produktów dla zdrowia i urody opartą o zasadę: "W zgodzie z Naturą i dla Natury".