Staramy się, aby zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłane są tego samego dnia!

Dostawa odbywa się we współpracy z firmą InPOST. Koszt wysyłki do paczkomatu to 10,95 zł, a dostawy kurierem 12,95 zł.
Oferujemy również możliwość płatności "za pobraniem" (opłata przy odbiorze paczki). Koszt wysyłki "za pobraniem" do paczkomatu to 16,95 zł, a kurierem 14,95 zł. 

Niezależnie od ilości zamówionych produktów za wysyłkę płacisz tylko raz!

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu dowolnych produktów za minimum 149,95 zł.

Pamiętaj: czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych. Zależny jest także od wybranej formy transportu. W przypadku płatności przelewem, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie. O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy Cię, wysyłając wiadomość e-mail.

Opakowanie jednostkowe oraz wszystkie opakowania zbiorcze, z których korzystamy wykonane są z czystej makulatury i posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) gwarantujący, że drewno wykorzystane do produkcji pochodzi z certyfikowanych obszarów leśnych, które spełniają standardy ekonomiczne, ekologiczne i społeczne.

Do zabezpieczenia przesyłek wykorzystujemy taśmę wykonaną z materiałów w 100% nadających się do recyklingu - opartą na papierze i emulsji klejącej na bazie kauczuku naturalnego nie zawierającej niebezpiecznych dla środowiska naturalnego rozpuszczalników.

Pamiętaj, jeśli przesyłka jest uszkodzona, nie zapomnij sporządzić protokołu szkody.