Staramy się, aby zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h w dni robocze.

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 11:00 wysyłane są tego samego dnia.

Dostawa odbywa się we współpracy z firmą InPost oraz DPD. Koszt wysyłki do Paczkomatu InPost to 12,95 zł, a dostawy kurierem 14,95 zł. Koszt wysyłki do punktu odbioru DPD to 11,95 zł, a dostawy kurierem DPD to 17,99 zł.
Oferujemy również możliwość płatności za pobraniem (opłata przy odbiorze paczki). Koszt wysyłki za pobraniem do Paczkomatu InPost to 16,95 zł, kurierem InPost 16,95 zł, do punktu odbioru DPD 14,99 zł, a kurierem DPD 21,95 zł. 

Niezależnie od ilości zamówionych produktów za wysyłkę płacisz tylko raz.

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu dowolnych produktów za minimum 199,95 zł (przy przedpłacie). Darmowa dostawa nie obowiązuje przy płatności za pobraniem.

Pamiętaj: czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych. Zależny jest także od wybranej formy transportu. W przypadku płatności przelewem, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie. O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy Cię, wysyłając wiadomość e-mail.

Opakowanie jednostkowe oraz wszystkie opakowania zbiorcze, z których korzystamy wykonane są z czystej makulatury i posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) gwarantujący, że drewno wykorzystane do produkcji pochodzi z certyfikowanych obszarów leśnych, które spełniają standardy ekonomiczne, ekologiczne i społeczne.

Do zabezpieczenia przesyłek wykorzystujemy taśmę wykonaną z materiałów w 100% nadających się do recyklingu - opartą na papierze i emulsji klejącej na bazie kauczuku naturalnego nie zawierającej niebezpiecznych dla środowiska naturalnego rozpuszczalników.

Jeśli przesyłka jest uszkodzona, nie zapomnij sporządzić protokołu szkody.