Suplementy SOLHERBS na odchudzanie i układ pokarmowy

Suplementy diety SOLHERBS pomagają zadbać o odpowiednie funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomagają trawienie i metabolizm, dzięki czemu mogą być użytkowane nie tylko przez osoby mające problemy z układem trawiennym, ale także przez osoby które chcą zadbać o smukłą sylwetkę. W naszej ofercie znajdziesz probiotyki (bakterie kwasu mlekowego), prebiotyki (błonnik) i synbiotyki o korzystnym wpływie na mikroflorę jelitową, wspomagające odchudzanie i kontrolę wagi.

Kompleks InuWex zawarty w suplementach diety SOLHERBS, nie tylko wspiera wchłanianie składników aktywnych, ale także pełni funkcję błonnika pokarmowego - usprawniającego pracę jelit i niwelującego uczucie pełności.

Problemy trawienne to bolączka współczesnych czasów. Przetworzona żywność (o niewielkiej ilości błonnika pokarmowego), stres, życie w pośpiechu. Przyzwyczajenie do słodyczy i niezdrowych przekąsek oraz mało aktywny tryb życia są czynnikami utrudniającymi właściwą pracę przewodu pokarmowego. Bóle brzucha, wzdęcia, biegunki, problemy z wypróżnianiem to tylko niektóre z dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Suplementy diety SOLHERBS to wyłącznie naturalny skład pozbawiony wypełniaczy, konserwantów i aromatów. Nasze suplementy oferowane są w przyjaznym dla środowiska opakowaniu złożonym ze szkła, aluminium i papieru pochodzącym z recyklingu.

Wybierając suplementy diety SOLHERBS dbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko!

Naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów

Kapsułka z pullulanu

Kompleks inuWex® ułatwiający przyswajanie składników aktywnych

Ekologiczne opakowanie przyjazne dla środowiska

Aktywne filtry