• Nowy
SOLHERBS Witamina K2MK7 z natto
  • SOLHERBS Witamina K2MK7 z natto
  • Witamina K2MK7 SOLHERBS
  • Witamina K2Mk7 SOLHERBS eko opakowanie

Witamina K2MK-7 SOLHERBS

44,95 zł
Brutto

Produkt zawiera podwójną dawka witaminy K2!

Witamina K2 Mk7 SOLHERBS zawiera stabilną formę witaminy K2 o wysokiej przyswajalności - K2 MK7 (menachinon-7) pozyskiwaną w naturalny sposób z natto.

Witamina K wspiera organizm w utrzymaniu zdrowych kości.
Witamina K przyczynia się także do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Naturalny skład i eko opakowanie! Odpowiednia dla wegan i wegetarian!

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Gwarancja bezpiecznego zakupu!

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze!

 

Dostawa już od 10,95 zł

 

Darmowa dostawa od 149,95 zł!

Naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów

Kapsułka z pullulanu

Odpowiednie dla wegan i wegetarian

Kompleks inuWex® ułatwiający przyswajanie składników aktywnych

Ekologiczne opakowanie przyjazne dla środowiska

Dlaczego warto wybrać witaminę K2 SOLHERBS?

Witamina K2 SOLHERBS to naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów. Forma kapsułki pozwoliła wyeliminować powszechne w tabletkach sztuczne substancje takie jak stearynian magnezu, celulozę mikrokrystaliczną czy dwutlenek krzemu. Kapsułka z pullulanu wykonana jest z naturalnego węglowodanu otrzymywanego w procesie fermentacji Aureobasidium pullulans. W odróżnieniu od kapsułek celulozowych (które produkowane są w sposób syntetyczny) kapsułki pullulanowe są naturalne i bardziej szczelne - co gwarantuje jakość substancji aktywnej znajdującej się wewnątrz kapsułki. Natomiast w odróżnieniu od kapsułek żelatynowych (produkowanych ze składników zwierzęcych) są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Zawarty w suplementach diety SOLHERBS kompleks inuWex® wspiera wchłanianie składników aktywnych i stanowi naturalny prebiotyk - składnik pożywienia który nie ulega trawieniu, i działa stymulująco na mikroflorę przewodu pokarmowego.

Naturalna witamina K2 z natto

Witamina K2 w postaci K2MK7 charakteryzuje się bardzo dobrą wchłanialnością. Witamina K2 zawarta w Witaminie K2MK-7 SOLHERBS to opatentowana postać vitaMK7®, która powstaje sposób naturalny z natto (soja powstająca w wyniku fermentacji poprzez kultury bakterii Bacillus subtilis. natto).

Witamina K2 by zapobiegać osteoporozie

Witamina K bierze udział nie tylko w procesie prawidłowego krzepnięcia krwi, ale odpowiada także za zdrowe kości, zapobiega zwapnieniu naczyń i rozwojowi chorób układu krążenia. Zmniejsza nadmierne krwawienie menstruacyjne. Odgrywa kluczową rolę w profilaktyce osteoporozy, szczególnie wśród kobiet w wieku menopauzalnym.

Witamina K2 odpowiada za transport wapnia do kości, zapobiegając jego odkładaniu się w naczyniach krwionośnych, przyczynia się do szybszej regeneracji kości po urazach, a także wspiera prawidłowy rozwój kości u dzieci i młodzieży.

Witamina K2MK-7 SOLHERBS - szczegóły

Skład: Inulina z cykorii, pullulan (kapsułka), ekstrakt z ziela centurii pospolitej (Centaurium erythraea), witamina K (menachinon-7)

Składniki 1 kapsułka RWS*
Witamina K (K2 MK-7) 200 ug 267 
Innulina z cykorii 285 mg -
Ekstrakt z ziela centurii pospolitej 1 mg -

* RWS - referencyjna wartość spożycia

Skorzystaj z dodatkowej dawki witaminy D3 tylko za 1 zł wybierając witaminę D3+K2 SOLHERBS!

Sprawdź również: Witamina D3 SOLHERBS na niedobór witaminy D.

Ilość w opakowaniu:
60 kapsułek
Zalecane spożycie:
1 kapsułka 1 raz dziennie
Skład:
Inulina z cykorii, pullulan (kapsułka), ekstrakt z ziela centurii pospolitej (Centaurium erythraea), witamina K (menachinon-7)
Ostrzeżenia:
Nie stosować u osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe z grupy antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol) oraz w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety. Należy stosować zróżnicowaną i zbilansowaną dietę oraz prowadzić zdrowy tryb życia
Porady:
Witamina K rozpuszcza się w tłuszczach, więc przyjmuj ją wraz z posiłkiem