• Nowy
SOLHERBS probiotyk lactobacillus max
  • SOLHERBS probiotyk lactobacillus max
  • Probiotyk Lactobacillus Max SOLHERBS 60 vege kaps
  • Probiotyk Lactobacillus Max SOLHERBS eko opakowanie

Lactobacillus Max SOLHERBS

41,95 zł
Brutto

Probiotyk dla całej rodziny!

Probiotyk zawiera najlepiej przebadany klinicznie szczep bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG.

Produkt jest synbiotykiem - zawiera zarówno bakterie jak i błonnik.

Jego głównym zadaniem jest uzupełnienie naturalnej mikroflory jelitowej, szczególnie w trakcie lub po kuracji antybiotykowej.

Ma potwierdzone działanie w zakresie zapobiegania oraz skrócenie czasu trwania biegunek infekcyjnych i poantybiotykowych.

Naturalny skład i eko opakowanie! Odpowiedni dla wegan i wegetarian!

Ilość

 

Gwarancja bezpiecznego zakupu!

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze!

 

Dostawa już od 10,95 zł

 

Darmowa dostawa od 149,95 zł!

Naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów

Kapsułka z pullulanu

Odpowiednie dla wegan i wegetarian

Kompleks inuWex® ułatwiający przyswajanie składników aktywnych

Ekologiczne opakowanie przyjazne dla środowiska

Dlaczego Warto wybrać probiotyk Lactobacillus Max

Probiotyk Lactobacillus Max SOLHERBS to naturalny skład bez wypełniaczy, konserwantów, barwników i aromatów. Forma kapsułki pozwoliła wyeliminować powszechne w tabletkach sztuczne substancje takie jak stearynian magnezu, celulozę mikrokrystaliczną czy dwutlenek krzemu. Kapsułka z pullulanu wykonana jest z naturalnego węglowodanu otrzymywanego w procesie fermentacji Aureobasidium pullulans. W odróżnieniu od kapsułek celulozowych (które produkowane są w sposób syntetyczny) kapsułki pullulanowe są naturalne i bardziej szczelne - co gwarantuje jakość substancji aktywnej znajdującej się wewnątrz kapsułki. Natomiast w odróżnieniu od kapsułek żelatynowych (produkowanych ze składników zwierzęcych) są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Zawarty w suplementach diety SOLHERBS kompleks inuWex® wspiera wchłanianie składników aktywnych i stanowi naturalny prebiotyk - składnik pożywienia który nie ulega trawieniu, i działa stymulująco na mikroflorę przewodu pokarmowego.

Probiotyk dla przywrócenia równowagi mikrobiologicznej organizmu podczas biegunki

Produkt jest synbiotykiem , co oznacza, że w jednym preparacie znajduje się  połączenie dobroczynnych żywych kultur bakterii kwasu mlekowego (probiotyku) i pożywki (prebiotyku), na której mogą wzrastać

Synbiotyki działają skuteczniej niż probiotyki i szybciej przywracają równowagę mikrobiologiczną organizmu. 

Lactobacillus rhamnosus GG należy do bakterii kwasu mlekowego i wchodzi w skład prawidłowej mikroflory jelitowej, która korzystnie wpływa na działanie układu pokarmowego i odpornościowego. Pałeczki Lactobacillus posiadają silne właściwości antagonistyczne wobec innych drobnoustrojów, w tym patogenów chorobotwórczych. 

Lactobacillus rhamnosus GG jest najlepiej przebadanym szczepem probiotycznym, którego skuteczność działania została potwierdzona wieloma badaniami. Najszersze zastosowanie Lactobacillus GG udokumentowano w profilaktyce i leczeniu biegunki poantybiotykowej. 

Jego przyjmowanie jest szczególnie ważne w trakcie lub po terapii antybiotykowej.

Ponadto zapobiega  i łagodzi biegunki związane z antybiotykoterapią i skraca czas trwania biegunek.

Wybierając Lactobacillus Max SOLHERBS wybierasz probiotyk, którego skład stanowi ściśle określony szczep żywych kultur bakterii kwasu mlekowego o działaniu potwierdzonym wieloma badaniami.

Lactobacillus Max SOLHERBS - szczegóły produktu

Skład: Liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, inulina z cykorii, pullulan (kapsułka), ekstrakt z ziela centurii pospolitej (Centaurium erythraea).

Składniki 1 kapsułka/2 kapsułki
Lactobacillus rhamnosus GG 3x10^9 żywych kultur bakterii
6x10^9 żywych kultur bakterii
Innulina z cykorii 135 mg/270 mg
Ekstrakt z ziela centurii pospolitej 1 mg/2 mg

Ilość w opakowaniu:
60 kapsułek
Zalecane spożycie:
1-2 kapsułki raz dziennie
Skład:
Liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, inulina z cykorii, pullulan (kapsułka), ekstrakt z ziela centurii pospolitej (Centaurium erythraea).
Ostrzeżenia:
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety. Należy stosować zróżnicowaną i zbilansowaną dietę oraz prowadzić zdrowy tryb życia.
Porady:
Przechowuj w lodówce